مشاوره بلند مدت بازرگانی

معرفی فیوچر اسکای

معرفی فیوچر اسکای

معرفی مشاور اصلی پروژه ها

معرفی مشاور اصلی پروژه ها

معرفی خدمات

معرفی خدمات

در این صفحه به بررسی مشکلات پیش روی شرکت ها در صادرات و راه حل های آنها و همینطور تشریح خدمات مشاوره صادراتی تیم مشاوره فیوچر اسکای و تاثیر آن در رشد صادرات و توانمند ساختن تیم بازرگانی شما می پردازیم ، پس برای رشد صادرات خود چند دقیقه ایی بر روی این مطالب متمرکز شوید ، ما همواره در کنار شما و جوابگو سوالات شما خواهیم بود

بازاریابی بین الملل، انجام فعالیت های مربوط به بازاریابی و دسترسی به مشتریان در بیشتر از یک کشور میباشد به بیان دیگر روش های تخصیص منابع و هدف های شرکت، در جهت مارکتینگ در کشورهای خارج از مرز کشور شرکت تولید کننده کالا و خدمات را بازاریابی بین الملل می نامند.

با توجه به وسایل ارتباطی سریع، سرعت در حمل و نقل، سادگی ورود و خروج سرمایه ها، کالایی که در یک کشور بنا بر مزیت نسبی تولید می شود در کشورهای دیگر با موفقیت و اشتیاق مورد قبول واقع می شود و پروسه صادرات و جابه جایی این کالا به کشور هدف بر همین اساس شکل میگیرد.

تعریف صادرات را میتوان فروش کالا و خدماتی به بازارهایی در سراسر دنیا بیان کرد.

به دو دلیل اصلی ما نیاز به صادرات داریم :

دلیل اول : برای اینکه بازارهای فروش خود را متعدد کنیم و با تعدد بازار هدف در کشورهای مختلف امنیت کسب و کار خود را بالا ببریم 

دلیل  دوم :  بتوانیم از سود بیشتر در شرایط فعلی و با توجه به نرخ دلار و اختلاف زیاد آن با تومان بهره مند شویم.

برای شروع پروسه صادرات سه مرحله اصلی پیش رو داریم : 

مرحله اول : تحقیق و بررسی و براوردهای لازم جهت تدوین نقشه راهی مناسب 

مرحله دوم : تدوین یک نقشه راه مناسب صادراتی بر اساس تحقیقات خود و تواناییهای موجود 

مرحله سوم :  شاید  مهم ترین مرحله فرآیند اجرای برنامه تدوین شده بازاریابی در جهت پروسه صادرات هست

مشکل اول : براساس تحقیقات ما و با توجه به  مراجعینی که تا بحال داشته ایم به این نتیجه رسیده ایم که  اکثر شرکت ها و تولید کنندگان یا تیم بازرگانی برای انجام روند های بازرگانی ندارند یا در صورت داشتن تیم بازرگانی این تیم  به درستی هدایت نشده است و در انتها نتیجه ضعیفی گرفته اند و در ادامه صادرات و فرایند بازرگانی به یک چالش بزرگ برای آنها تبدیل شده است .

مشکل دوم : هزینه های بازاریابی بالا برای دستیابی به مشتریان در کشور های دیگر است یا حتی در بعضی موارد ذهنیت اینکه فرایند صادرات یعنی،  سفر ، نمایشگاه و ... پس هزینه سنگین دارد و در نتیجه مدیران قبل از تحقیق از ترس هزینه بر اساس همین ذهنیت از انجام کار منصرف می شوند .

 البته این حرف کاملا درست است که بازاریابی و صادرات هزینه دارد ولی از نظر تیم ما هزینه ها در این فرایند کاملا قابل کنترل است و فقط باید هوشمندانه به کار بنگریم.

اگر فرض کنیم شما بخواهید پروسه بازاریابی صادراتی را تنها با ۲ نفر در مجموعه خود انجام دهید، یک نفر فقط با مهارت اپراتوری و یک نفر کارشناس بازرگانی با تجربه نسبی و مهارتی متوسط

 در این صورت هزینه ایی که برای حقوق ، بیمه ، مزایا ، محل کار و تجهیزات مورد نیاز برای این ۲ نیرو باید انجام دهید بصورت تقریبی ماهیانه هفت میلیون تومان یا به عبارتی سالیانه هشتادو چهار میلیون تومان می باشد، تعجب نکنید این رقم کاملا واقعی است و مشکل از جایی شروع میشود که شما از تیم خود نتیجه ایی نمیگیرید .

راه کار اول : شروع آموزش و توانمند کردن تیم بازرگانی خود  توسط متخصصان این رشته و کوچ و هدایت آنها  بر اساس آموزشها  تا از این طریق  توانمندی انجام فرآیند های صادراتی را در تیم خود نهادینه کنند و نتیجه فعالیت های تیم بازرگانی خود را با این روش بالاتر ببرند .

راه کار دوم :  در صورتی که شرکتی با توجه به هزینه ها  و مشکلات کنترل و مدیریت پرسنل تمایل به ایجاد تیم بازرگانی نداشته باشد، در این جا باید با در نظر گرفتن هزینه های مدیریت شده ، و انتخاب درست از شرکت های متخصص در این زمینه  کمک بگیرد و کل فرآیند را برون سپاری کنند .

ولی در هر دو راهکار باید به یک نکته توجه داشته باشید که همواره کنترل کلیه امور و نظارت بر فرایند ها باید زیر نظر شما باشد که آینده صادرات و  بازرگانی شما وابسته به عوامل خارجی و شرکت های واسطه نگردد.

توجه داشته باشید که هر یک از دو راهکار بالا فقط زمانی بکار می آید که شما تصمیم جدی برای صادرات داشته باشید نه فقط علاقه به صادرات .

احتمالا برای شما همیشه  سوالاتی در خصوص نحوه صادرات کالا به کشورهای مختلف و چگونگی شروع صادرات و مسائلی از این قبیل مطرح بوده است. اما چون اطلاعات خاصی در این زمینه نداشته‌اید یا همانطور که در بالا اشاره شد ترس از هزینه های احتمالی  از انجام صادرات  منصرف شده‌اید. اگرچه تجارت و بازرگانی به خودی خود پیچده بوده  اما می‌توان با کمک گرفتن از یک فرد یا تیم با باتجربه در این زمینه‌،  کم‌کم به این حوزه ورود کرد و فعالیت خود را گسترش داد و ریسک هزینه های خود را با  استفاده از تجارب یک مشاور بازرگانی و تیمش به حداقل رساند ، این یعنی بجای اینکه اشتباه کنیم و تجربه کسب کنیم تجربه را به حداقل قیمت بخریم .

مشاوره بازاریابی توسط متخصصینی صورت می گیرد که با توجه به تجربه فعالیت چندین ساله در حوزه بازرگانی خارجی درک عمیقی در رابطه با ساز و کارهای موجود در ارتباط با فرآیند بازاریابی و صادرات دارند.  مشاوران با توجه به محصولات یا خدماتی که یک کسب و کار ارائه میدهد به صاحبان آن کسب و کار کمک میکنند تا گام های صادراتی را بر اساس برنامه ای که تدوین شده است طی کنند . این گام ها شامل یک طرح بازاریابی، تعیین بازار هدف مناسب، چگونگی یافتن مشتریان ، نحوه مذاکره با مشتریان و ....

البته کار تیم مشاوره توسط متخصصان در اینجا به پایان نمیرسد بلکه در هر گام از اجرای برنامه از قبل تعیین شده در کنار شما خواهند بود و حتی پس از اجرا در کنار شما به تحلیل نتایج میپردازند و در صورت نیاز تغییراتی را در برنامه صادراتی اعمال میکنند تا به شکل بهینه تری به اهداف صادراتی تعیین شده دست پیدا کنید.

 

دپارتمان تحقیقات بازار و بازاریابی شرکت فیوچر اسکای باتوجه به تجربه های بازرگانی خود در کشور های متفاوت و زیر ساخت ها و ابزار بازرگانی خود در خارج از کشور و افراد آموزش دیده در این حیطه می تواند به روش های زیر شما را همراهی کند

 

روش اول : آموزش تمامی فرآیند ها به تیم شما و مشاوره و همراهی تیم شما جهت اجرای فرآیند ها  در این روش می توانیم تیم بازرگانی شما را از صفر تا صد آموزش دهیم و تیم را هدایت کنیم و گزارش تمامی این روند را به شما ارائه دهیم در این مدل مشاوران شرکت ما درکنارشما خواهند بود.

روش دوم : انجام پروسه مارکتینگ خارجی توسط تیم مارکتینگ شرکت فیوچر اسکای ،زمانی که شما تیم بازرگانی درون سازمان خود ندارید در این حالت نیاز است بر اساس مشاوره ما حداقل زیر ساخت بازاریابی را فراهم کنید ولی کل مسیر بازاریابی تا به نتیجه رسیدن کار را تیم بازرگانی و بازاریابی ما زیر نظر شما و با نام شما انجام خواهد داد و گزارش کامل روند به شما داده خواهد شد . در این مدل مشاورین و تیم بازرگانی ما فرآیند بازاریابی و بازرگانی را به عهده خواهند گرفت .

روش سوم : تدوین نقشه راه بازاریابی صادراتی و ارائه به شما در قالب فایل های مکتوب است،  ما جدا از برنامه های مشاوره ای می توانیم با پیاده سازی نقشه راه بازاریابی صادراتی شما نیز در کنارتان باشیم و در این مسیر شما را یاری نماییم. در این صورت نقشه راه بازاریابی بر اساس نیاز شما ، توانایی شما و مشخصات شرکت شما طراحی می گردد و به شما ارائه می گردد.

 

"یک احتمال وجود دارد و شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص سوالات در ذهن شما گروه مشاورین ما بتوانند شما را کمک کنند پس از طریق لینک زیر می توانید به صورت انلاین با ما در ارتباط باشید" 

 

mail فرم مشاوره mail

1 - دریافت نقشه راه بر اساس اهداف شما و برنامه ها بعد از نشست و تحقیق درباره سازمان شما 

2 - جلسات مشاوره هفتگی با مشاور ارشد و کوچ تیم

3 - جلسات مشاوره هفتگی با مشاور بازرگانی مخصوص پروژه شما

4 - آموزش کامل تیم اجرایی شما برای انجام گام های صادراتی

5 - مشخص کردن گلوگاه ها در طی فرآیند اجرای بازاریابی صادراتی

6 - ارائه گزارشات هفتگی و ماهیانه از روند اجرا فعالیت

مدل اول : مشاوره های یک ساله 

مدل دوم : مشاوره های شش ماهه 

مدل سوم :  مشاوره های پروژه ایی که مدت زمان آن بر اساس پروژه تعریف میشود

مدل چهارم : مشاوره های تک جلسه ایی موضوعی ( اطلاعات بیشتر کلیک کنید )

 

امکان مشاوره با مشاوران شرکت فیوچر اسکای به طرق زیر امکان پذیر است

1 - حضور بر اساس برنامه در واحد شرکت متقاضی

2 - برگزاری جلسات مشاوره در یکی از دفاتر فیوچر اسکای ( واحد دبی - تهران - اصفهان )

3 - از طریق تلفن

4 - از طریق بستر های اختصاصی مشاوره به صورت آنلاین که یکی از پر طرفدارین بستر ها برای دریافت مشاوره توسط مشتریان ما می باشد مانند عکس زیر

                                                      

 

 

 

خدمات مشاوره برای تمامی گروه مخاطبینی که در حوزه بازرگانی فعالیت میکنند میتواند طراحی شود، مانند :

گروه 1 :  تولید کنندگانی که قصد صادرات کالای خود را دارند.

گروه 2 :  بازرگانانی که به حوزه صادرات علاقه مند و قصد گسترش آن را دارند.

گروه 3 :  شرکت های خدماتی که قصد صادرات خدمات خود را دارند،

گروه 4 :  اشخاص حقیقی یا حقوقی که جهت گسترش بازرگانی خود درصدد یافتن سرمایه گذار هستند

گروه 5 :  بازرگانانی که  ................

همانطور که میبینید گروه های مختلف میتوانند از این خدمات به نسبت نیاز خود استفاده کنند ، ما جوابگوی سوالات شما هستیم.

mail فرم مشاوره mail

1- یک مشاور ارشد با تجربه بالای 20 سال تجارت خارجی و تجربه چالشهای موجود در صنعتها و کسب وکارهای گوناگون در ایران و خارج ایران.

2- یک مشاور میانی با تجربه بالای 5 سال در زمینه بازرگانی برای پاسخگویی و همراهی شما در روند های اجرایی.

3- یک آنالیزگر از روند فعالیت اجرایی پروسه مارکتینگ و ارائه گزارشات هفتگی و ماهانه.

4- یک تیم آموزش دیده برای اجرای روند های مارکتینگ خارجی و بازاریابی بین الملل شامل تخصص های : آشنایی کامل با تمامی پروسه های بازرگانی ، جست و جوی مشتری ، مسلط به زبان انگلیسی و مذاکره با مشتریان هدف ، آماده سازی اسناد تجاری و فرآیند های دیگر...

"به این ترتیب میتوانید اطمینان داشته باشید که هنگام مشاوره بازاریابی در مقابل هر چالشی در زمینه بازاریابی بهترین پیشنهادهای کاربردی که برآمده از تجربه چندین ساله در بازارهای متفاوت است به شما ارائه خواهد شد."

 

 مشاور ارشد تمامی پروژه های مشاوره شرکت آقای امیر حسین سوری هستند ، ایشان مدیر توسعه و فروش بین المللی شرکت فیوچر اسکای امارات هستند که سابقه فعالیت تجاری ۲۰ ساله در خارج و داخل کشور دارند و ۱۴ سال است تخصصی در صنعت سنسورهای صنعتی سکان فروش خارجی شرکت فیوچر اسکای را در دست دارند همچنین ایشان با اجرای بالای ۳۰ کلاس و سمینار آموزشی در حوزه بازرگانی در ایران  کارنامه خوبی در این زمینه نیز از خود بجای گذاشته اند که در وبسایت واحد آموزش شرکت میتوانید با نحوه تدریس و فعالیت های ایشان بیشتر آشنا شوید همچنین ایشان مشاور باشگاه بازرگانان اتاق بازرگانی اصفهان نیز هستند ، در طول مدت فعالیت تجاری خود تا به حال به حدود ۲۰ کشور جهان سفر های تجاری داشند و سابقه فروش کالا به ۴۰ کشور جهان را در کارنامه خود دارند. در وبسایت شخصی ایشان  میتوانید اطلاعات بیشتری نسبت به آقای امیر حسین سوری بدست آورید .

وبسایت قسمت آموزش شرکت  :    www.edu.fsetrade.com                        وبسایت شخصی آقای سوری :   www.amirhsouri.com

مشاور میانی  پروژه های مشاوره شرکت سرکار خانم  شایا خواجه هستند ، ایشان مدیر واحد بازرگانی  شرکت فیوچر اسکای در واحد ایران هستند و سابقه فعالیت در این واحد را بمدت ۵  سال دارند ، در خیلی از پروژه های بازرگانی شرکت ایفای نقش کردند و فعالیت بسزایی در واحد آموزش شرکت نیز داشته اند و از این رو یکی از نیروهای موثر و با تجربه شرکت بحساب می آیند ، شما میتوانید از طریق صفجه Linkedin  ایشان بیشتر با ایشان آشنا شوید.

لینکداین شخصی خانم خواجه  :  www.linkedin.com/in/shayakhajeh

1- تماس با کارشناسان شرکت  و اطلاع  درخواست خود

2- دریافت فایل پرسشنامه از کارشناسان ما با توجه به درخواست شما برای درک هرچه بیشتر تیم ما از نیاز شما.

3- بررسی جواب شما به پرسشنامه و تحلیل توسط تیم ما و اعلام نتیجه که آیا با توجه به نیاز شما امکان همکاری توسط تیم ما وجود دارد یا خیر.

4- تماس تلفنی یا حضوری ( در صورت نیاز )  یکی از کارشناسان ما جهت صحبت های تکمیلی  در مورد پرونده شما و دریافت اطلاعات بیشتر که ممکن است با توجه به تحلیل تیم ما از جوابیه شما نیاز باشد. 

5- بررسی مجدد اطلاعات بدست آمده در نشست آخر  کارشناسان ما و جمع بندی مجدد و در صورت مثبت بودن نتیجه به مرحله ششم وارد خواهیم شد.

6- تدوین پیشنهادیه اول متناسب با نیاز شما و ارسال مکتوب آن برای شما جهت مطالعه و تصمیم گیری اولیه .

7- تدارک یک جلسه حضوری با شرکت شما جهت تشریح طرح پیشنهاد اولیه ( در صورت عدم امکان تشکیل جلسه حضوری از ظرفیت های آنلاین استفاده خواهیم کرد )

8- تنظیم پیش نویس قرارداد با ذکر مفاد تعهدی و مالی که بر اساس طرح اول و نتیجه جلسات بعد از آن حاصل شده است .

9- رفع نواقص قرارداد با مذاکرات بعد از پیش نویس تا رسیدن به توافق نهایی و امضا قرار داد توسط طرفین. 

10- شروع فعالیت  تیم مشاوره بر اساس تعهدات قرارداد و همکاری با شما. 

 

 

 
 

هزینه اجرای پروژه بازاریابی بین الملل بر اساس نوع پروژه متفاوت می باشد و پس از مذاکرات حضوری و بر اساس نوع توافق صورت گرفته و نوع همکاری که تیم ما باید بر اساس آخرین توافق داشته باشد تعیین می گردد.

در محاسبات هزینه ، تیم  ما با توجه به نیاز و درخواست های شما به دقت میزان نفر ساعتی هایی که در طول فرایند پروژه با توجه به تخصص آنها باید بر روی پروژه شما فعالیت کنند را به همراه ابزار و دیگر نیازمندی های مربوط به این پروژه محاسبه میکنند تا بتوانند قیمتی منطقی که هم  کیفیت بالای اجرا را در برگیرد و هم توجبه اقتصادی مناسبی برای شما داشته باشد را در پیشنهاد خود منعکس کنند.

توجه داشته باشید به هر میزان که در فرایند اجرای یک پروژه تیم بازرگانی شما حضور فعالتری داشته باشد هزینه اجرای آن پروژه پایین تر خواهد آمد پس قیمت یک پروژه نیز به مراتب ارزانتر خواهد شد.

″ هدف ما گرفتن بهترین نتیجه در پروژه صادراتی شما با کمترین هزینه است ″

 

 مشاوره بلند مدت تیپ یک :  یک ساله (مشاوره ایی که کل فرایند اجرایی را از صفر تا صد  بر عهده تیم بازرگانی شرکت ما خواهد بود ولی با نام ، ابزار و نظارت شما )

مشاوره بلند مدت تیپ دو :  یک ساله (مشاوره ایی که تیم مشاوره ما  تیم بازرگانی شرکت هدف را به مدت یک سال کوچ خواهد کرد)

مشاوره بلند مدت تیپ سه : شش ماهه (مشاوره ایی که تیم مشاوره ما  تیم بازرگانی شرکت هدف را به مدت شش ماه کوچ خواهد کرد)

تدوین نقشه راه :  در این روش نقشه راه بازاریابی صادراتی بر اساس تحقیقات و با توجه به مشخصات شرکت شما توسط تیم مشاوره ما تدوین و بصورت مکتوب  به شما ارائه خواهد شد.

مشاوره های تک جلسه ای :  این نوع مشاوره ها با محوریت موضوعات خاص مطرح شده توسط شما و بصورت تک جلسه ایی و ساعتی برگزار میگردد ( اطلاعات بیشتر کلیک کنید )

مشاوره های پروژه ایی چند جلسه ایی با موضوعات خاص :  در این مدل هم فرایند اجرا میتواند توسط تیم ما صورت بگیرد هم توست تیم شما 

 • 1- مشتری یابی و یافتن لیست مشتریان
 • 2- انجام تحقیقات بازار و کشور هدف
 • 3- تحقیق کالا و قیمت تمام شده برای کالای هدف صادراتی در کشور هدف
 • 4- ارتباط با مشتری بر اساس زیر ساخت و ایزار در دسترس شما
 • 5- راه اندازی شرکت شما در خارج از کشور
 • 6- موارد مربوط به سرمایه پذیری یا سرمایه گذاری
 • 7- هر موضوع دیگری که مد نظر شما باشد و بعد از بررسی اولیه در توان تیم ما نیز باشد 

توجه داشته باشید برای مشاوره های استراتژیک و بنیادین، مشاوران ما نیاز به آن دارند که اطلاعاتی کلی در رابطه با زمینه فعالیت شما داشته باشند. به همین جهت برای اینکه بتوانید یک جلسه مشاوره استراتژیک با مشاورین ما داشته باشید پر کردن فرم زیر به ما کمک شایانی خواهد کرد.
    

mail فرم مشاوره mail

 

تیم مشاوره و مارکتینگ ما بر اساس نیاز شما در صادرات 10 گام اصلی برای فرآیند بازاریابی را طی خواهد کرد و در اجرای این گام ها چه در حوزه راهنمایی چه در اجرا همراه شما خواهد بود.

1- تحقیق بر اساس کالا یا خدماتی که قصد فروش آن را دارید

2- شناسایی دسته مشتریان و متقاضیان کالا یا خدمات و مشخصات مربوط به آنها

3- شناسایی کشور هدف صادرات و مشخصات مربوط به آن

4- بررسی قیمت تحقیق کالا در کشور هدف

5- بررسی قیمت تمام شده کالا

6- ساخت و بررسی زیرساخت بازاریابی

7- فرایند مشتری یابی در بازار هدف

8- شروع ارتباط با مشتریان و بازاریابی مستقیم

9- بررسی ابزار تبلیغاتی مجازی و غیر مجازی

10- شروع فرایند بازرگانی

این ۱۰ گام، ۱۰ گام موثر برای فعال کردن فعالیت های بازرگانی و بازاریابی هر شرکتی خواهد بود این فرایند می تواند توسط  تیم بازرگانی شما و مشاوره و کوچینگ تیم ما انجام شود یا بصورت کامل  توسط تیم مارکتینگ ما انجام شود که بسته به نوع انتخاب مدل مشاوره شما مشخص میشود.

در زیر نمونه ایی از گزارش گراف روند پیشرفت کار را که در طول مشاوره به شما داده خواهد شد را  ملاحظه میکنید .

سوالات خود را در مورد حوزه فروش و بازاریابی صادراتی  می توانید با ما در میان بگذارید

mail فرم مشاوره mail

شما در طی فرایند بازرگانی به ابزارهای مختلفی نیاز خواهید داشت به همین منظور دپارتمان بازرگانی شرکت فیوچر اسکای خدمات زیر را برای هرچه راحت تر کردن فرایند بازرگانی شما آماده کرده است.

″ما به این باوریم که باید با ارائه خدمات مفید یا موجبات افزایش درآمد شما یا کاهش هزینه های شما را فراهم کنیم″

 • خدمات مشاوره بلند مدت : امکان انجام مشاوره ها در مدل های متفاوت وحتی انجام کل فرایند صادراتی شما بصورت صفر تا صد. 
 • خدمات مشاوره تک جلسه ایی : طراحی شده برای مشاوره های موضوعی بصورت تک جلسه ایی و ساعتی ( اطلاعات بیشتر کلیک کنید )
 • خدمات دفتر نیابتی  : ابزاری جذاب برای شروع کار خود در خارج کشور که بتوانید به واسطه آن یک دفتر با تمام امکانات و پرسنل با حد اقل هزینه در کشوری دیگر راه اندازی کنید 
 • خدمات جلسه نیابتی  : ابزاری مفید برای کاهش حداکثری هزینه های شما در تحقیق بازار هدف و برگزاری جلسات بصورت حضوری با مشتریان و یا تامین کنندگان خود در نقاط مختلف دنیا
 • خدمات عقد قرارداد خارجی  : انجام مذاکرات و ایفای نقش واسطه میان شما و تامین کنندگان یا مشتریان مشخص شما و عقد نهایی قرارداد با آنها با کمک از ابزار خارجی شرکت 
 • خدمات حمل و نقل بین المللی   : خدمات جابجایی کالاهای شما بین کشورهای مختلف بصورت هوایی و دریایی 
 • خدمات آموزشهای آنلاین   : ارائه سرفصل های متنوع و کاربردی بر پایه تجربیات جناب سوری بصورت کلاس های آنلاین  برای مدیران و پرسنل بازرگانی شرکت ها 
 • خدمات آموزشهای سازمانی   : آموزش مباحث بازرگانی بر اساس سر فصلهای مشخص ولی بصورت کاملا سفارشی سازی شده برطبق نیازها و مشخصات شرکت شما 
 • خدمات تورهای نمایشگاهی تجاری آموزشی :  واحد آموزش شرکت بر اساس برنامه های نمایشگاه های خارجی تورهای آموزشی تجاری در زمان برگزاری نمایشگاه ها برپا میکند
 • خدمات آموزشهای خارج کشور   : ما میتوانیم براساس درخواست شما با توجه به  نیازهای آموزشی شما برای یک نفر یا یک تیم از شرکت شما برنامه آموزشی عملی در کشورهای خارجی برپا کنیم
 • خدمات اسپانسرینگ سمینارها   :  شما میتوانید اسپانسر سمینارهای آموزشی شرکت فیوچر اسکای شوید و با این روش از مزایای تبلیغاتی و دعوت از مشتریان خود به آن سمینارها و دیگر مزایای مربوطه استفاده کنید
 • خدمات باشگاه بازرگانان   :  سایت باشگاه بازرگانان با اطلاعات مفیدی مانند لیست حمل کننده های و ترخیص کاران ، معرفی محصولات و خدمات بازرگانی بازرگانان و .. آماده استفاده شما می باشد
 • خدمات سرمایه گذاری  :  شرکت مادر فیوچر اسکای آماده سرمایه گذاری در طرح های توجیه دار اقتصادی نیز میباشد.

 

 گرچه تجارت و بازرگانی به خودی خود پیچده بوده اما می توان با کمک گرفتن از یک تیم با تجربه، به مرور فعالیت خود را آغاز کرد. استفاده از خدمات مشاوره در خصوص صادرات پیشنهادی است که تا حد زیادی می تواند به افراد در این راه کمک کند

 

mail فرم مشاوره mail

ارتباط با واحد پشتیبانی واتساپ 0989192045203 تماس با پشتیبان در (ساعات اداری)
دفتر دبی : 0097142595130 دفتر اصفهان : 03132680335 دفتر تهران : 02144976441

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت آدرا وب