جلسه نیابتی

 

يكي از خدماتي كه شركت فيوچر اسكاي  در دپارتمان بازرگاني خود ارائه ميكند خدمات جلسات نيابتي است كه  اين خدمات بدين صورت است كه  شما ميتوانيد با مشخص كردن  شركتي كه  ميخواهيد در امر فروش يا خريد با آنها مذاكره داشته  باشيد در كشور امارات يا حتي كشورهاي ديگر و با مشخص كردن  هدف  مذاكره خود درخواست را براي شركت ما بفرستيد و با توجه به نوع مذاكره و زمان و مكان درخواست در صورت امكان انجام اين مذاكره  ما كارشناس بازرگاني كه به نيابت از شما ميتواند در اين جلسه شركت كند را مشخص ميكنيم و شما با كارشناس  ما يك جلسه خواهيد داشت  تا  مطمئن شويد كه  آيا كارشناس ما از عهده اين جلسه بر خواهد آمد يا خير  و در صورت تاييد وارد فاز اجرا ميشويم كه اجرا به شكل زير خواهد بود. نكته تا زماني كه شما تاييد نداده باشيد هيچ هزينه اي  نخواهيد داشت.

مراحل و نحوه اجرا :

١-مشخص شدن نام شركت هاي هدف از طرف شما

٢-مشخص كردن  شخص مذاكره كننده از طرف شركت ما (شخص مذاكره كننده شخصي است مسلط به زبان انگليسي و مسلط بر  امور بازرگاني  باشد).

٣-مصاحبه شما با شخص مذاكره كننده جهت توجيه اين شخص براي هدف مذاكره و اطلاع پيدا كردن از كالا و شرح جلسه اي كه ميخواهيد با مشتري بگذاريد .

٤-ترتيب جلسه توجيحي با فرد مذاكره كننده شركت ميتواند به صورت حضوري يا اينترنتي باشد كه بعد از جلسه و  تاييد شما پیرامون توانمندی اين شخص براي برگزاری و مدیریت جلسه شما وارد عمل ميشويم .

٥-اعلام مشخصات فرد مذاكره كننده شركت مقابل همراه با مشخصات كامل تر از شركت و ريز صورت جلسه، بعد از جلسه به شما جهت بررسي يا پيگيري هاي شما با شركت هدف داده خواهد شد.

نكته: در صورت موفق شدن شركت شما به دريافت سفارش از اين شركت، شما ميتوانيد به صورت مستقيم عمل كنيد و الزامي براي استفاده از شركت ما و پرداخت كميسيون به شركت ما وجود ندارد.

 

هزينه ها:

- جلسات داخل دفتر فيوچر اسكاي كه با حضور شما باشد به صورت رايگان انجام ميشود.

- جلسات داخل دفتر فيوچر اسكاي با مشتريان شما، بدون حضور شما، هزينه ٦٠ دلار بابت هر جلسه .

- جلسات در دبي داخل در دفتر مشتريان شما هزينه ٩٠ دلار بابت هر جلسه.

- جلسات در امارت هاي ديگر كشور امارات هزينه ١٢٠ دلار بابت هر جلسه.

- جلسه با مشتريان شما در كشور هاي ديگر ١٥٠ دلار هر جلسه.

نكته:

1- در صورت تمايل به برگزاري جلسات با تشريفات خاص مانند پذيرايي خاص در رستوران هاي متفاوت يا هرگونه تشريفات ديگر ميتوانيد از قبل با شركت هماهنگ كنيد و پس از برآورد هزینه ها و تاييد شما ميتوانيم آن جلسه را با كيفيت مد نظر شما انجام دهيم.

- ست هر جلسه نيازمند هماهنگي قبلی می باشد تا بتوانيم زمان حضور فرد مذاكره كننده شركت خود را بررسي كنيم و اقدامات لازم انجام شود.

2- جلسات خارج از دبي ميبايست با زمان بيشتري اعلام شود، علی الخصوص جلساتي كه در كشور هاي ديگر باشد معمولا با توجه به برنامه سفر شركت ما تنظيم ميگردد.

شایان ذکر است تمام خدمات بازرگاني شركت بر اساس تعرفه هاي شركت انجام پذير مي باشد، مانند: «نقل و انتقال پول ، حمل و نقل كالا و انجام پروسه خرید یا فروش».

 

 

طراحی سایت آدرا وب