X

بازاریابی خارج از کشور

خدمات بازرگانی بین المللی بازاریابی خارج از کشور

بازاریابی بین المللی

امروزه هیچ کشوری در جدایی کامل از کشورهای دیگر زندگی نمی‌کند. منابع اقتصادی، تکنولوژی و سطح زندگی افراد یک کشور، بستگی نسبی به اقتصاد کشورهای دیگر دارد. کشورها از طریق مبادلات بین‌المللی، سطح تولید خود را بالا برده و سود بیشتری کسب می‌کنند. از طریق واردات، کالاهایی را که قادر به تولید آنها نیستند، به دست آورده و از طریق صادرات، کالاهای تولیدی مازاد برمصرف خود را به کشورهای دیگر می‌فرستند.  یکی از روش های  موثر برای رسیدن به سود بیشتر و افزایش تولید ، بازاریابی بین المللی ( مارکتینگ) است.

شرکت بازرگانی فیوچراسکای  بعنوان یک شرکت بزرگ بازرگانی فعال در بخش واردات ، صادرات ، ترخیص کالا ، بازاریابی محصولات شما خارج از کشور با پشت سر گذاشتن  چندین سال تجربه موفقیت آمیز و با بهره گیری از تجربه عملی در اموربازرگانی. بازاریابی، خرید خارجی، اعتبارات اسنادی مفتخر به خدمت رسانی  به جامعه بازرگانان ایرانی می باشد.

شرکت فیوچراسکای با داشتن  مدیریت متمرکز، نیروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی و با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان مجرب،توانسته خدمتی همچون بازاریابی بین المللی محصولات شما ، بازرگانان محترم را انجام دهد.   

سال ها تجربه بهترین دلیل برای خدمات سریع و قابل اطمینان امروز ماست.

 

از خدمات مشاوره ما به صورت رایگان برخوردار شوید.                                                                                           

تهران :  02166753806  _ 02166753807  

دبی:  0097142595133

اصفهان : 03132680335      5 خط